PRODEJCI 2. ROČNÍKU NAPOJENÍ FESTIVALU

Kapacita festivalu pro prodejní stánky je momentálně naplněna.

Máte-li velký zájem se ještě zúčastnit našeho festivalu, kontaktujte nás na e-mail info@napojenifestival.cz


Postupně vám představíme všechny prodejce. :)

Praktikuje metódu ženské bylinné napářky. Je metoda, která je rozšířena snad po celé světě a vůbec není žádnou novinkou. Mnoho přírodních kmenů, ale i naše praprababičky ji využívaly k očistě svého lůna a udržení si tak svého ženského zdraví.


Jana Sára Mei lektorka jógy a terapeutka. Vnímá jako důležité se Bytostně cítit ve svém těle. V prostoru jógy připomíná lidem tuto jejich přirozenou schopnost , tak aby zase dokázali své tělo vnímat jako vnitřní kompas v komunikaci se svým Bytím a žili tak ze své plné hodnoty, kterou mají. K tomuto rozpomínání je podporuje svým projektem Jste Dostateční. Na festivalu se moc těší na společné setkání v prostoru Hatha jógy s pranajamou.

Jsem majitelkou obchůdku Soulad v Mikulově,www.souladmikulov.cz, ve kterém se zaměřuji na tvorbu malých českých tvůrců.
V současné době mě nejvíc naplňuje práce s rituálním kakaem, terapie Bachovými esencemi, které považuji za malý velký zázrak a tvorbu šperků z minerálních kamenů pod značkou LouArt. 

Je tvůrkyně ručně dělaných svíček se spirituální tematikou. Specializuje se nejen na klasické svíčky ale také na tzv. soško svíčky, které mají unikátní tvar a designe. Na každou svíčku maluje již navibrované symboly, které mají specifické účinky, například slouží k energetické očištění domova nebo jako ochranný prostředek. Pro výrobu svíček si zvolila včelí vosk, jehož energie sama od sebe je nádherná a harmonická.