PRODEJCI NA 2. ROČNÍKU NAPOJENÍ FESTIVALU

Kapacita festivalu pro prodejní stánky je momentálně již naplněna.

Máte-li velký zájem se ještě zúčastnit našeho festivalu, kontaktujte nás emailom na info@napojenifestival.cz


Názvy všech prodejců zveřejníme brzy. :)

Moravská značka ekodrogerie,která vyvíjí a vyrábí šetrnou drogerii a kosmetiku, a také zero waste pomůcky pro péči o domácnost i tělo. S ohleduplností k lidem i planetě. Na festivalu budete moci zjistit, že používat šetrné přípravky není žádná věda a může s tím začít každý z nás.

Tečka sem, tečka tam. Radka Senkuličová tečkuje a maluje mandaly, hrnečky, skleničky a také třeba šperky. Zamilujte se do krásných uměleckých děl tvořených s láskou. A třeba si některé odnesete i domů...

Dana Faktorová vytváří nádherné macrame dekorace, díky kterým si můžete zvelebit svůj domov a dodat mu originální nádech. Tyto krásné výtvory dotvoří i atmosféru festivalu, takže Dejniny výrobky uvidíte celý den kolem sebe. A když se Vám budou líbit, rovnou si nějaký budete moci zakoupit.

FirstClass.cz je online prostředí osobního rozvoje založené Petrem Casanovou. Na festivalu si na stánku First Class budete moci zakoupit nejen knihy, které napsal sám Petr, ale i další publikace osobního rozvoje nebo tištěné kurzy FC. 

Himalájsky obchůdek manželů Daniela (Swami Dayananda) a Dagmar Máčovských s jógovými a ethno věcmi jako jsou tibetské misky, jógové maly, vykuřovadla, sošky, indické plachty, himalájské deky a mnoho dalšího.