PRODEJCI NA FESTIVALU

Na festivalu budete moci ochutnat dobroty od skvělých umělců jídla a pití. A také budete mít příležitost udělat si radost něčím krásným a obohacujícím. Co to bude, je jen na Vás.


GASTRO

Bangkok on Wheels

Facebook

"Bangkok na kolečkách" je foodtruck na úrovni, který nabízí autentické thajské jídlo z Bangkoku.

Díky majiteli Tomáši Podskalskému si budeme moci kousek Thajska dopřát i na festivalu a ochutnat báječnou asijskou kuchyni.

Frančesko Food Truck

Instagram

Neapolská pizza pec na dřevo na kolečkách.

Nevšední koncept, díky kterému si budete moci vychutnat čerstvou pizzu přímo z pece na festivalu.

Cafe Demaris

Instagram

Stylová kavárna v centru Třebíče, hned vedle městské věže, kde si můžete dát vydatnou snídani, lahodnou kávu, skvělé dezerty, domácí limonády nebo odpolední snack.

Díky Cafe Demaris budeme mít na festivalu kavárnu na kolečkách, kde si můžete dát jejich výbornou kávu a doplnit pitný režim ZONkou.

Papi Café

Instagram

Kavárna na Karlově náměstí v Třebíči s prvotřídní cukrářskou výrobou, domácí zmrzlinou a vynikající kávou v příjemně laděném prostředím. Už jste tam byli?

Na festivalu budete moci ochutnat jejich vynikající zmrzku, skvělé limonády On Lemon nebo nějakou tu sušenku vlastní výroby.

Sociální družstvo Znojmo

Web

Družstvo vytváří pracovní pozice a nové možnosti pro osoby se zdravotním postižením.

Ze spousty aktivit, kterým se věnují, přivezou na festival bylinné bio nápoje Camellus a také originální slámová bio brčka Maestraw, které si můžete nechat personalizovat gravírováním. 

Výrobky, produkty a služby

Avatar Shop

Himalájsky obchůdek manželů Daniela (Swami Dayananda) a Dagmar Máčovských s jógovými a ethno věcmi jako jsou tibetské misky, jógové maly, vykuřovadla, sošky, indické plachty, himalájské deky a mnoho dalšího.

Balance Yoga & Masáže

Za tímto jógovým a masážním studiem v Prostějově stojí lektorka jógy a masérka Ewa Ohlídalová.

Ewa za námi přijede na festival a vy si díky ní budete moci dopřát uvolňující masáž zad, šíje a rukou nebo nohou.

Bohemica Books

Výjimečné vydavatelství (dříve PravdaJe), kde se tvoří srdcem a jehož tituly jsou originální a s velkým přesahem. Dost možná máte nějaký jejich titul v knihovně - např. "Vzestup po úrovních vědomí" od Davida R. Hawkinse, "Bílá Kniha" od Ramthy nebo "Jmenuji se Orel" od Romi Grey. Jakákoliv jejich kniha je zárukou kvality. Nejen tyto tituly si budete moci odnést z festivalu.

Deina Dreams

Dana Faktorová vytváří nádherné macrame dekorace, díky kterým si můžete zvelebit svůj domov a dodat mu originální nádech. Tyto krásné výtvory dotvoří i atmosféru festivalu, takže Dejniny výrobky uvidíte celý den kolem sebe. A když se Vám budou líbit, rovnou si nějaký budete moci zakoupit.

First Class

FirstClass.cz je online prostředí osobního rozvoje založené Petrem Casanovou. Na festivalu si na stánku First Class budete moci zakoupit nejen knihy, které napsal sám Petr, ale i další publikace osobního rozvoje nebo tištěné kurzy FC.

Jana Roselli

Jana maluje energetické obrazy za pomoci andělské energie akrylovými barvami na plátno. Andělské obrazy našly svá místa už i v mnohých zemích světa, kde šíří světlo a pozitivní energii.

Na festivalu budete moci obdivovat Jany autorskou tvorbu nejen na plátně, ale také na hrnečcích, lahvích nebo textilních materiálech.

MissTeri

Rituální šaty je posvátná móda s duší Terezky Urbanové . Šaty, jež pomáhají ženám zářit a být samy sebou. Když si žena oblékne šaty, které ji padnou, rozkvete. Rituální šaty nesou název proto, aneb vyzývají ženy k tomu, aby si do nich vložily svůj záměr a šaty je pak vedou jako jejich průvodce.

MissTeri nově rozšiřuje Rituální kousky i na módu pro muže a nabízí originální kimona. Kimona jsou jak pro muže, tak i pro ženy. Muži sdílí, že jim nový kousek v šatníku pomáhá odkrývat hlubší cestu k sobě samým.

Nutt

Značka Nutt vznikla v roce 2015 v Ghaně pod rukama Patricie a Petra, kteří s láskou tvoří originální kosmetiku z ořechů bambuckého másla nebo kokosu a dalších přírodních ingrediencí.

Budete moci ochutnat i ghanskou výběrovou hořkou čokoládu a pokud vše půjde podle plánu, bude k dispozici i kniha Tomáše Papršteina Klubovna naděje.

RadkySen

Tečka sem, tečka tam. Radka Senkuličová tečkuje a maluje mandaly, hrnečky, skleničky a také třeba šperky.

Zamilujte se do krásných uměleckých děl tvořených s láskou. A třeba si některé odnesete i domů...

Terezčin čarovný krámek

Bylinky a alchymie. Tak by se dal ve zkratce pojmenovat stánek Terezy Vařeka Viktorové. Terezka je lektorkou jógy, spirální stabilizace SPS a také alchymistkou, která pracuje s bylinkami.

Na festival přiveze své, s láskou tvořené, terapeutické oleje, séra, krémy a hydroláty. Zakoupit si budete moci i vykuřovadla nebo měděné artefakty.

Tierra Verde

Moravská značka ekodrogerie, která vyvíjí a vyrábí šetrnou drogerii a kosmetiku, a také zero waste pomůcky pro péči o domácnost i tělo. S ohleduplností k lidem i planetě.

Na festivalu budete moci zjistit, že používat šetrné přípravky není žádná věda a může s tím začít každý z nás. Zakoupit si budete moci nejen ekodrogerii, ale třeba i éterické olejíčky nebo osvěžovače vzduchu a další skvělé vychytávky. 

Vědomý den(ík)

Projekt pomáhá lidem vykročit na cestu sebepoznání, spojit se znovu sám se sebou a učí je žít vědoměji a radostněji.

Petr Vozák, autor projektu a Vědomého deníku: "Dovol si skutečně žít a svůj život milovat – vše potřebné máš v sobě."

Vencajk - vercajk na ven

Opravdu ORIGINÁLNÍ oblečení a doplňky od autorky projektu "Vědomá móda" Michaely Bokem.

Pokud chcete mít pohodlí celý den a starat se víc o život než o věci, potřebujete na to tu správnou, funkční a stylovou výbavu.