ÚČINKUJÍCÍ

Kdo s Vámi bude sdílet své umění, znalosti, zkušenosti, doposud nabytou moudrost a dary?

MUDr. Helena Máslová

Youtube

Lékařka zabývající se zejména psychogynekologií, ženským zdravím a reprodukcí z pohledu psychosomatických souvislostí.

Poznatky ze své praxe na gynekologicko-porodnickém oddělení, lůžkovém interním oddělení i v léčebně dlouhodobě nemocných, stejně jako znalosti tradičního léčitelství a kultur, sdílí na přednáškách, v podcastech a své knize "Plodnost", kde všechny informace zasazuje do kontextu a souvislostí dnešní doby. 

DJ Kante-Ar

SoundCloud

Honza Hanusek aka Dj "ZeK" aka Kante-Ar tvoří hudbu speciálně pro Ecstatic Dance, což je spontánní tanec, často také nazývaný jako párty bez alkoholu a drog.

Honza má velký dar vytvářet mixováním jednotlivých songů příběh a tím pomoci silnému prožitku během tance. 

PhDr. Marian Jelínek, Ph.D.

Youtube

Hokejový trenér, kouč, manažer a autor řady knih, který se více než 25 let zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem.

Individuálně spolupracuje s manažery a také vrcholovými sportovci jako je Jaromír Jágr nebo Karolína Plíšková. Své dosavadní zkušenosti a znalosti předává dál díky přednáškám a kurzům.

Michal Kuzněcov

Youtube

Nezávislý privátní finanční poradce Michal se kromě exkluzivnímu poradenství svým klientům věnuje i osvětě v tématech souvisejících s financemi a finanční gramotností.

Hojnost a investování není jen pro vyvolené. Je pro všechny, kteří mají zájem a kvalitní informace.

SUVERENO

Youtube

Spolu-tvůrce festivalu a svobodný umělec Suve se věnuje tzv. vědomému hip hopu. Jeho více než 20letá hudební tvorba má obrovský přesah a poukazuje na témata související s aktuálním děním ve společnosti i sebe-rozvojem.

Kromě 10 hudebních desek vydal i úspěšnou knihu Proměna, pořádá rozvojové kempy Napojení a přednáší na školách program pro mládež.

Petr Casanova

Web

Zakladatel online prostředí osobního rozvoje FirstClass.cz a uzavřené skupiny Klub Motivace pro sdílení osobních výzev a zkušeností.

Petr vydal řadu knih o vztahovém a osobním sílení a dělá živá vysílání na Facebookové stránce, kde promlouvá ke statisícům lidí. Jeho magazín FC vychází již od roku 2011 a podcast "Řešidlo" čítá téměř 700 episod, kde vysvětluje, že každý problém má řešení a je důležité neztrácet naději.

Pavel "Hirax" Baričák

Facebook

Slovenský muzikant, cestovatel, fotograf, poet a spisovatel. Je také podnikatelem a zakladatelem knižního vydavatelství HladoHlas. Muž mnoha tváří a talentů.

Jeho Slabikáře štěstí o převzetí života do vlastních rukou se staly bestsellerem a jeho přednášky nejen o vztazích jsou velmi oblíbené a nezřídka vyprodané.

Tereza Wrau

Youtube

Terez je výjimečná hudebnice, která absolvovala speciální pedagogiku a hudební výchovu na Univerzitě Palackého. Učila však pouze chvíli.

Hraje na housle a s kytarou procestovala kus světa. Zpívá v asi 15 jazycích. Svou hudbou doprovází zajímavé akce a vytváří tak jedinečnou atmosféru. Kromě hudby se věnuje například i kakaovým ceremoniím.


WORKSHOPOVÝ STAN

Ve workshopovém stanu si můžete užít přednášky od dalších báječných odborníků ve svém oboru.

Dagmar a Daniel Máčovští

Web

Manželé Dagmar a Daniel (Swami Dayananda) - spolu žijí více než 30 let. Po kariéře ve vrcholovém sportu, farmaření, řízení banky nebo podnikání našli smysl života v himalájské krija józe.

Provázejí na duchovních poutích po Himalájích, provozují obchůdek AvatarShop.sk, budují slovensko-himalájské centrum SLOV-HIM AVATAR a jsou autoři knihy Ceste k prameňu.

Dětský podnikatelský klub

Web

Dětský podnikatelský klub Alice Marečkové připravuje děti do reálného života. Hrou a praktickými technikami jim předává základní informace k finanční gramotnosti a rozvíjí jejich přirozenou podnikavost, tvořivost, a samostatnost.

Růžena Jánská

Web

Propagátorka meditací, Růžena Jánská, je Buddhist Meditation Teacher a svými meditacemi pomáhá lidem dosáhnout vnitřního klidu.

Ukazuje jim, že meditace jsou pro všechny bez rozdílu a že pozornost směřovaná sobě dovnitř má velký přesah do vnějšího světa pro zkvalitnění života ve všech oblastech..

Tomáš Paprštein

Web

Tomáš zažil jako dítě sexuální zneužívání, manipulaci a citové vydírání. Po mnoha letech se rozhodl o tom začít mluvit a šířit osvětu na tato nelehká, avšak velmi důležitá témata.

Chce být podporou všem, kterých se to týká: obětem, široké veřejnosti, rodičům i pachatelům. I proto založil spolek Klubovna naděje a právě vydal stejnojmennou knihu.

Tomáš Ryšavý "Tribhanga Das"

Web

Ajurvédský lékař Tribhanga studoval 5 let tradiční védickou univerzitu v Indii. Aktuálně vede ajurvédskou kliniku a školu Vaidika v Bratislavě.

Je považován za jednoho z největších odborníků a léčitelů v rámci ajurvédské medicíny v Evropě. Ajurvédě se věnuje více než 15 let a je expertem na pulzovou diagnostiku, irisdiagnostiku z očí, marmovou terapii a panchakarmu-detoxikaci organizmu pomocí 5 očistných kúr.

Veronika Králiková

Web

Verča je autorkou projektu Revolúcia zdravia, kde se věnuje "alternativním" přístupům ke zdraví a hlavně Tradiční Čínské Medicíně (TČM). Její principy využívá u svých klientů při diagnostice i následném řešení zdravotních obtíží.

Velký význám vnímá v práci s emocemi a u žen i s ženským cyklem. Na festivalu se od Verči dozvíte něco o moxování a akupunktuře.