PARTNEŘI FESTIVALU

Velmi si vážíme podpory našich partnerů, díky kterým festival může proběhnout. Děkujeme. 


Kapucín Repro

Průkopníci kvalitních a úplných kopírovacích služeb v Třebíči. Hlavní garancí kvality služeb firmy je prvotřídní technika, vstřícný a ochotný personál a spokojení zákazníci, kteří se vrací již 30 let.

Myšlením k bohatství

Portál osobního a podnikatelského rozvoje s odkazem Napoleona Hilla Vás navede na cestu bohatsví, nejen toho finančního.

Napoleon Hill: "Cokoli si dokáže lidská mysl představit a čemu dokáže uvěřit, toho může člověk dosáhnout."

PromoPeople

Je spousta firem a projektů, které dělají skvělou práci a je škoda, že o tom veřejnost neví. Jak to změnit? Spoluprací s PromoPeople.

Rozhovory, podcasty, natočení kurzů, promo videa. Co bude pro vás ten nejlepší formát zjistíte hned na první kávě s týmem PromoPeople.

Sociální družstvo Znojmo

Družstvo podporuje seberealizaci a sebedůvěru fyzicky nebo mentálně postižených osob a je nápomocné při dalším rozvoji jejich schopností a dovedností.

Pro osoby se změněnou pracovní schopností zajišťuje pracovní místa ve službách nebo výrobě různých oborů.

Sonnentor

Výrobce čajů, koření a dalších dobrot z bylinek v nejvyšší biokvalitě. Podniká udržitelně a přátelsky k přírodě i k lidem. Přesvědčit se o tom můžete přímo v jejich sídle v Čejkovicích u Hodonína, kde je otevřené Návštěvnické centrum Bylinkový ráj.

Bioprodukty SONNENTOR najdete na pultech jejich slunečních obchodů v Praze, Brně a Čejkovicích nebo na e-shopu. A také v partnerských prodejnách, zdravých výživách i specializovaných obchodech.

Studio Spirit Třebíč

Studio je zaměřeno na aktivity, díky kterým si můžete zkvalitnit Váš život v oblasti zdraví těla, mysli i duše. Vše souvisí se vším, a proto je důležité propojit a uvést do harmonie všechny tyto aspekty.

Kromě pravidelných lekcí jógy nabízí studio i kurzy, zajímavé přednášky, semináře či workshopy, konstelace nebo aktivní meditace.

Tierra Verde

Výrobce ekodrogerie z Moravy, kde vyvíjí a vyrábí šetrnou drogerii a kosmetiku, a také zero waste pomůcky pro péči o domácnost i tělo.

Produkty jsou maximálně ohleduplné vůči lidem a planetě. Většina z nich nese prestižní evropský certifikát Ecogarantie, který potvrzuje, že mají nejmenší možnou ekologickou stopu.

V TIERRA VERDE minimalizují i obalové plasty a patří k průkopníkům bezobalového prodeje.

Villas & Resorts

Cestovní kancelář specializující se na jógové a sebe-rozvojové pobyty v České republice i blízkém či vzdáleném zahraničí.

Dopřejte si víkend nebo celý týden v krásném prostředí a skupině báječných lidí pod vedením profesionálních lektorů a lektorek..

Zámek Valeč

Hotel pro ty, kteří hledají to nejlepší.

Ubytování v historických nebo moderních pokojích a rodinných apartmánech. Velkolepé wellness centrum s venkovními a vnitřními vyhřívanými bazény, vířivkami a saunami okouzlí každého návštěvníka.

Ideální místo pro firemní akci, soukromou oslavu i svatbu. Pohodovou dovolenou Vám zaručí některý z pobytových balíčků, prohlídka zámku nebo procházka zámeckou zahradou.


Chcete se i vy stát partnerem festivalu? Napište nám na e-mail  info@napojenifestival.cz a už se na všem domluvíme. Těšíme se na spojení.